Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kabelka na rameno DKNY WHITNEY LG TOTE

-20%

278 € 222 €

CUBE Aupark:
1 ks

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kabelka vhodná na každodenné nosenie DKNY WHITNEY LG TOTE vyrobená v zrnitej koži vás zaujme nenápadným logom v zlatých tónoch a tiež priestranným vnútrom so zapínaním na zips. Kabelka má dlhé kožené rúčky a vo vnútri nájdete viacero priečinkov. 

Rozmery: 40x30x14cm 

Materiál:
Koža
Farby:
Čierna
Štýl:
Každodenný
Kód:
R92AHC45/BGD
Kolekcia:
Holiday - 2019

 

 

DKNY

DKNY je značkou veľmi mladou a pritom nesmierne známou, ktorá vznikla v roku 1989 v New Yorku. Zaslúžila sa o to dizajnérka Donna Karan a ako názov použila svoje vlastné iniciály plus iniciály miesta vzniku — teda Donna Karan New York (DKNY). Dnes patrí Donna Karan k najpopulárnejším návrhárkam Ameriky. Jej zámerom a cieľom bolo už od začiatku priniesť na trh módy luxus v modernom mestskom poňatí a pritom zachytiť rýchly pulz mesta New York, jeho ruch a energiu, čo sa jej aj úspešne darí.

Materiály a postupy výroby

Vyznačuje sa kvalitným spracovaním teľacej kože.

Starostlivosť

Koža je prírodný materiál, ktorý potrebuje dýchať. Preto odporúčame uskladňovať zakúpený výrobok vo vrecúšku, v ktorom ste ho u nás kúpili. V žiadnom prípade nie je vhodné ukladať výrobok do igelitového, ani do iného vrecúška z plastu (nylon a pod.), nakoľko kontakt s nimi môže na koži spôsobiť farebné fľaky.

Jemné nedokonalosti ako sú žilkovanie, nerovnosti alebo nerovnomerné sfarbenie, sú prirodzeným prejavom vysokokvalitného materiálu — prírodnej kože: je to dôkaz, že výrobok je z prírodného materiálu, a že je skutočne jedinečný. Aby si výrobok z prírodného materiálu zachoval svoj originálny vzhľad, nesmie prísť do styku s tekutinami alebo byť vystavený extrémne vlhkým klimatickým podmienkam, či nadmernému slnečnému žiareniu.

Výrobky z ťelacej kože, z kozľaciny a hovädzej kože sa čistia výhradne bavlnenou handričkou (veľmi jemne) navlhčenou studenou vodou, jemne trieť a vysušiť pomocou suchej handričky.

Výrobky z teľacej kože imitujúcej krokodíliu kožu odporúčame čistiť suchou bavlnenou handričkou.

Výrobky „Pony“ (hovädzia koža so srsťou) v prípade malého „domáceho“ čistenia možno použiť bavlnenú handričku mierne navlhčenú v studenej vode.

Výrobky z brúsenej kože nie je vhodné nosiť na oblečenie veľmi svetlej farby, nakoľko na ňom môžu zanechať prachovú stopu (najmä pri prvom nosení). Brúsenú kožu ošetrujeme vykefovaním, najlepšie špeciálnou gumenou kefkou.

Výrobky z ekokože, plastu, zamatu a látky odporúčame len na príležitostné nosenie. Spomenuté výrobky by sa mali čistiť len vlažnou vodou.

Hmotnosť obsahu musí vždy zodpovedať pevnosti materiálu. Ich preťažovanie, prenášanie predmetov s ostrými hranami a prepĺňanie je neprípustné. Odporúčaná nosnosť: 1–3 kg. 

Viac: www.dkny.com

Výroba/Dizajn: USA

Predajne: CUBE Eurovea | CUBE Aupark | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2020 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.