Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kabelka do ruky GUESS SAWYER SATCHEL

-20%

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Trendy model GUESS SAWYER SATCHEL s čistými líniami a výraznými kovovými rúčkami. Kabelka so zapínaním na zips obsahuje aj prídavné ramienko a vnútro je tvorené jedným veľkým otvoreným priestorom, jedným priečinkom na zips a viacerými otvorenými priečinkami. Rozmery: 33,5x25x4,5 cm, dĺžka rúčiek 30 cm, dĺžka ramienka 110-130 cm.

Materiál:
Eko Koža
Farby:
Béžová
Štýl:
Každodenný
Kód:
HWVY6959060/STO
Kolekcia:
Spring 18

 

GUESS

Svetoznáma značka, ktorá ponúka štýlové šperky a hodinky. Šperky sú vyrobené z bižutérijného kovu, ktorý je potiahnutý ionizáciou tenkej vrstvy striebra, zlata alebo matnej čiernej farby. Neobsahujú nikel ani olovo. Časť náušníc, ktorá prichádza do kontaktu s uchom je z chirurgickej protialergickej ocele. Šperky sa zdobia rakúskymi sklenenými krištáľmi, akrylom, sklom a imitáciami periel.

Na trhu je dostupná aj špeciálna kolekcia šperkov GUESS z ocele. Hodinky sa vyrábajú z chirurgickej ocele, majú japonský strojček MYIOTA, minerálne sklíčko, zirkóny a môžu byť pozlacované. Remienky sú väčšinou kaučukové, oceľové alebo kožené. V kolekcii GUESS nájdete aj plastové hodinky.

Všetky produkty značky GUESS nájdete v našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/guess

STAROSTLIVOSŤ
Vyvarujte sa akémukoľvek kontaktu s vodou, parfémami a inými kozmetickými prípravkami, nadmernému žiareniu, vysokým teplotám a tiež chemickým látkam. Šperk nenoste počas športovania, manuálnych prác, spánku a aktivít, ktoré by ho mohli poškodiť.

Viac: www.guess.com

Výroba/Dizajn: USA/Francúzsko

Predajne: MOLOKO Aupark | MOLOKO Eurovea (predajňa) | MOLOKO Avion | CUBE Eurovea | CUBE Aupark | CUBE Avion | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.