Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kabelka do ruky GUESS JACQUI SATCHEL

163 €

CUBE Aupark:
1 ks

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Logovaná kabelka do ruky GUESS JACQUI SATCHEL obsahuje jemné kovové detaily s visiacim príveskom a odopínateľným crossbody ramienkom v kontrastnej farbe. Ľahká konštrukcia umožňuje nosiť kabelku každý deň. V zadnej časti kabelky sa nachádza priečinok na zips a vnútro je tvorené otvoreným priestorom a priečinkom na zips. Rozmery: 24,5x17x10,5 cm, dĺžka rúčiek 45 cm, dĺžka ramienka 110-130 cm.

Materiál:
Saffiano Koža
Farby:
Červená, Hnedá
Štýl:
Každodenný
Kód:
HWSO6965090/BRM
Kolekcia:
Spring 18

 

GUESS

Svetoznáma značka, ktorá ponúka štýlové šperky a hodinky. Šperky sú vyrobené z bižutérijného kovu, ktorý je potiahnutý ionizáciou tenkej vrstvy striebra, zlata alebo matnej čiernej farby. Neobsahujú nikel ani olovo. Časť náušníc, ktorá prichádza do kontaktu s uchom je z chirurgickej protialergickej ocele. Šperky sa zdobia rakúskymi sklenenými krištáľmi, akrylom, sklom a imitáciami periel.

Na trhu je dostupná aj špeciálna kolekcia šperkov GUESS z ocele. Hodinky sa vyrábajú z chirurgickej ocele, majú japonský strojček MYIOTA, minerálne sklíčko, zirkóny a môžu byť pozlacované. Remienky sú väčšinou kaučukové, oceľové alebo kožené. V kolekcii GUESS nájdete aj plastové hodinky.

Všetky produkty značky GUESS nájdete v našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/guess

STAROSTLIVOSŤ
Vyvarujte sa akémukoľvek kontaktu s vodou, parfémami a inými kozmetickými prípravkami, nadmernému žiareniu, vysokým teplotám a tiež chemickým látkam. Šperk nenoste počas športovania, manuálnych prác, spánku a aktivít, ktoré by ho mohli poškodiť.

Viac: www.guess.com

Výroba/Dizajn: USA/Francúzsko

Predajne: MOLOKO Aupark | MOLOKO Eurovea (predajňa) | MOLOKO Avion | MOLOKO Eurovea (stánok) | CUBE Eurovea | CUBE Aupark | CUBE Avion | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.