Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Kabelka do ruky DKNY ITEM CALF SMALL FLAP SHOULDER

-50%

489 € 244 €

CUBE Aupark:
2 ks

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Zaujímavá kabelka DKNY ITEM CALF SMALL FLAP SHOULDER s flap zapínanímna magnet je vyrobená v hladkej koži a oživená módnou oranžovou farbou. Kabelka obsahuje prídavné ramienko a vnútro je členené na dva otvorené priečinky. Rozmery: 30x23x 12 cm , dĺžka rúčky 30 cm , dĺžka ramienka 110 cm. 

Materiál:
Koža
Farby:
Zlatá, Béžová
Štýl:
Každodenný
Kód:
R171090602/918

 

 

DKNY

DKNY je značkou veľmi mladou a pritom nesmierne známou, ktorá vznikla v roku 1989 v New Yorku. Zaslúžila sa o to dizajnérka Donna Karan a ako názov použila svoje vlastné iniciály plus iniciály miesta vzniku — teda Donna Karan New York (DKNY). Dnes patrí Donna Karan k najpopulárnejším návrhárkam Ameriky. Jej zámerom a cieľom bolo už od začiatku priniesť na trh módy luxus v modernom mestskom poňatí a pritom zachytiť rýchly pulz mesta New York, jeho ruch a energiu, čo sa jej aj úspešne darí.

Materiály a postupy výroby

Vyznačuje sa kvalitným spracovaním teľacej kože.

Starostlivosť

Koža je prírodný materiál, ktorý potrebuje dýchať. Preto odporúčame uskladňovať zakúpený výrobok vo vrecúšku, v ktorom ste ho u nás kúpili. V žiadnom prípade nie je vhodné ukladať výrobok do igelitového, ani do iného vrecúška z plastu (nylon a pod.), nakoľko kontakt s nimi môže na koži spôsobiť farebné fľaky.

Jemné nedokonalosti ako sú žilkovanie, nerovnosti alebo nerovnomerné sfarbenie, sú prirodzeným prejavom vysokokvalitného materiálu — prírodnej kože: je to dôkaz, že výrobok je z prírodného materiálu, a že je skutočne jedinečný. Aby si výrobok z prírodného materiálu zachoval svoj originálny vzhľad, nesmie prísť do styku s tekutinami alebo byť vystavený extrémne vlhkým klimatickým podmienkam, či nadmernému slnečnému žiareniu.

Výrobky z ťelacej kože, z kozľaciny a hovädzej kože sa čistia výhradne bavlnenou handričkou (veľmi jemne) navlhčenou studenou vodou, jemne trieť a vysušiť pomocou suchej handričky.

Výrobky z teľacej kože imitujúcej krokodíliu kožu odporúčame čistiť suchou bavlnenou handričkou.

Výrobky „Pony“ (hovädzia koža so srsťou) v prípade malého „domáceho“ čistenia možno použiť bavlnenú handričku mierne navlhčenú v studenej vode.

Výrobky z brúsenej kože nie je vhodné nosiť na oblečenie veľmi svetlej farby, nakoľko na ňom môžu zanechať prachovú stopu (najmä pri prvom nosení). Brúsenú kožu ošetrujeme vykefovaním, najlepšie špeciálnou gumenou kefkou.

Výrobky z ekokože, plastu, zamatu a látky odporúčame len na príležitostné nosenie. Spomenuté výrobky by sa mali čistiť len vlažnou vodou.

Hmotnosť obsahu musí vždy zodpovedať pevnosti materiálu. Ich preťažovanie, prenášanie predmetov s ostrými hranami a prepĺňanie je neprípustné. Odporúčaná nosnosť: 1–3 kg. 

Viac: www.dkny.com

Výroba/Dizajn: USA

Predajne: CUBE Eurovea | CUBE Aupark | CUBE Avion | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.