Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Crossbody kabelka MICHAEL KORS Jet Set Travel

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Crossbody kabelka MICHAEL KORS je neodmysliteľným modelom kolekcií Michael Kors. Kabelka, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej ženy je vyrobená v prevedení saffiano, teda tvrdej štruktúrovanej koži. Možnosť nosiť pomocou dlhého crossbody ramienka doplneného o štýlovú retiazku. Vnútro je tvorené tromi otvorenými vreckami. Rozmery kabelky sú: 24x15x5cm dĺžka ramienka 62cm.

Materiál:
Saffiano Koža
Farby:
Zlatá, Bordová
Štýl:
Každodenný
Kód:
32S4GTVC3L/606
Kolekcia:
Jeseň - 2017

 

MICHAEL KORS

Veľký pojem v amerických módnych kruhoch Vám teraz prináša obdivuhodný výber pánskych i dámskych náramkových hodiniek pre všetkých. Hodinky sú z chirurgickej oceli, majú minerálne sklíčko a japonský strojček. Sú vyrábané v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Štýl značky je v znamení najvyššej kreativity, kvality, technológií.

Všetky produkty značky MICHAEL KORS nájdete na našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/michael-kors

STAROSTLIVOSŤ

Dajte pozor, aby šperk neprišiel do kontaktu s vodou, parfémami a inými kozmetickými prípravkami. Nenoste ho počas športovania, manuálnych prác, spánku a aktivít, ktoré by ho mohli poškodiť. Ak chcete vrátiť šperku lesk, preleštite ho suchou bavlnenou handričkou.

Starostlivosť o kabelky

Koža je prírodný materiál, ktorý potrebuje dýchať. Preto odporúčame uskladňovať zakúpený výrobok vo vrecúšku, v ktorom ste ho u nás kúpili. V žiadnom prípade nie je vhodné ukladať výrobok do igelitového, ani do iného vrecúška z plastu (nylon a pod.), nakoľko kontakt s nimi môže na koži spôsobiť farebné fľaky.

Jemné nedokonalosti, ako sú žilkovanie, nerovnosti alebo nerovnomerné sfarbenie sú prirodzeným prejavom vysokokvalitného materiálu — prírodnej kože: je to dôkaz, že výrobok je z prírodného materiálu a že je skutočne jedinečný. Aby si výrobok z prírodného materiálu zachoval svoj originálny vzhľad, nesmie prísť do styku s tekutinami alebo byť vystavený extrémne vlhkým klimatickým podmienkam, či nadmernému slnečnému žiareniu.

Výrobky z ťelacej kože, z kozľaciny a hovädzej kože sa čistia výhradne bavlnenou handričkou (veľmi jemne) navlhčenou studenou vodou, jemne trieť a vysušiť pomocou suchej handričky.

Výrobky z teľacej kože imitujúcej krokodíliu kožu odporúčame čistiť suchou bavlnenou handričkou.

Výrobky „Pony“ (hovädzia koža so srsťou) v prípade malého „domáceho“ čistenia možno použiť bavlnenú handričku mierne navlhčenú v studenej vode.

Výrobky z brúsenej kože nie je vhodné nosiť na oblečenie veľmi svetlej farby, nakoľko na ňom môžu zanechať prachovú stopu (najmä pri prvom nosení). Brúsenú kožu ošetrujeme vykefovaním, najlepšie špeciálnou gumenou kefkou.

Výrobky z ekokože, plastu, zamatu a látky odporúčame len na príležitostné nosenie. Spomenuté výrobky by sa mali čistiť len vlažnou vodou.

Hmotnosť obsahu musí vždy zodpovedať pevnosti materiálu. Ich preťažovanie, prenášanie predmetov s ostrými hranami a prepĺňanie je neprípustné. Odporúčaná nosnosť: 1–3 kg

Starostlivosť o topánky

Obuv z hladkej kože

Hladká koža má jemne štruktúrovaný povrch s malými pórmi, ktorý môže byť spracovaný v matnom alebo lesklom prvedení. Koža nie je vodotesný materiál ale odolnosť voči premokaniu môžete zvýšiť použitím špeciálnych krémov — impregnátorov. Napriek tomu nie je kožená obuv vhodná do daždivého počasia. V daždivom počasí sa rýchlejšie opotrebovávajú aj kožené podošvy. Premáčanú koženú obuv sušte postupne, nie v blízkosti tepelného zdroja. Obuv je vhodné vypchať papierom a po uschnutí napustiť a zvláčniť vhodným krémom. Hladkú koženú obuv ošetrujeme špeciálnym krémom. Krém v odpovedujúcom farebnom odtieni nanesieme na obuv, rozotrieme a preleštíme najlepšie bavlnenou handričkou.

Obuv z lakovanej kože

Lakovaná koža sa vyznačuje hladkým a vysoko lesklým povrchom, ktorý vznikol úpravou usne lakovaním. Takáto obuv sa zbavuje nečistôt pomocou vlhkej bavlnenej handričky. Impregnácia by však mohla tento povrch porušiť. K starostlivosti o lakovanú obuv sa používa špeciálny krém na lakovanú useň a bavlnená handrička.

Obuv z brúsenej kože

Semiš je brúsená useň na rube. Na impregnáciu je najvhodnejšie používať impregnačný sprej a to v odpovedajúcom farebnom odtieni. Tým získa obuv čiastočnú odolnosť voči vode. Obuv z brúsenej kože ošetrujeme vykefovaním, najlepšie špeciálnou gumenou kefkou.

Textilné materiály

Textilnú obuv ošetrujeme iba za sucha a to vykefovaním alebo čistiacimi a farbiacimi sprejmi určenými na textil. Túto obuv nikdy neperte! K ošetrovaniu je vhodné používať odporúčané prípravky, medzi ktoré patrí penový sprej, ktorý čistí do hĺbky a oživuje farby

Obuv z plastu

Obuv z plastu čistíme vodou navhlčenou mäkkou handričkou. Nesušíme na priamom slnku. Nepoužívame kefu,  ktorá ju môže poškriabať. Odporúčame na príležitostné nosenie.

Obuv s koženou podošvou

Obuv s koženou podošvou používame iba na krátkodobé nosenie v interiéroch. Nehodí sa na bežné používanie (je veľmi citlivá na vlhko a nerovný povrch). Pokiaľ sa rozhodnete používať obuv s usňovou podošvou na bežné nosenie i mimo interiéru, je nutné ju vhodným spôsobom podšiť či podlepiť. Zníži sa tak možnosť jej nadmerného opotrebovania či poškodenia. Ani takto upravenú obuv však v žiadnom prípade neodporúčame používať vo vlhkom prostredí.

Viac: www.michaelkors.com

Výroba/Dizajn: USA

Predajne: MOLOKO Aupark | MOLOKO Eurovea (predajňa) | MOLOKO Avion | CUBE Eurovea | CUBE Aupark | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.