Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Crossbody kabelka GUESS JAYNE TOP HANDLE FLAP

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Romantická logovaná kabelka GUESS JAYNE TOP HANDLE FLAP vás zaujme detailmi kvetov v prednej časti. Kabelku možno nosiť v ruke pomocou krátkej rúčky, ale tiež krížom cez telo vďaka odopínateľnému ramienku. Vo vnútri kabelky nájdete viacero otvorených priečinkov a tiež priečinok na zips. Rozmery: 24x19,5x9 cm, dĺžka rúčky 35 cm , dĺžka ramienka 110-130 cm.

Materiál:
Eko Koža
Farby:
Strieborná, Ružová
Štýl:
Každodenný
Kód:
HWSG6961190/ROS
Kolekcia:
Spring 18

 

GUESS

Svetoznáma značka, ktorá ponúka štýlové šperky a hodinky. Šperky sú vyrobené z bižutérijného kovu, ktorý je potiahnutý ionizáciou tenkej vrstvy striebra, zlata alebo matnej čiernej farby. Neobsahujú nikel ani olovo. Časť náušníc, ktorá prichádza do kontaktu s uchom je z chirurgickej protialergickej ocele. Šperky sa zdobia rakúskymi sklenenými krištáľmi, akrylom, sklom a imitáciami periel.

Na trhu je dostupná aj špeciálna kolekcia šperkov GUESS z ocele. Hodinky sa vyrábajú z chirurgickej ocele, majú japonský strojček MYIOTA, minerálne sklíčko, zirkóny a môžu byť pozlacované. Remienky sú väčšinou kaučukové, oceľové alebo kožené. V kolekcii GUESS nájdete aj plastové hodinky.

Všetky produkty značky GUESS nájdete v našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/guess

STAROSTLIVOSŤ
Vyvarujte sa akémukoľvek kontaktu s vodou, parfémami a inými kozmetickými prípravkami, nadmernému žiareniu, vysokým teplotám a tiež chemickým látkam. Šperk nenoste počas športovania, manuálnych prác, spánku a aktivít, ktoré by ho mohli poškodiť.

Viac: www.guess.com

Výroba/Dizajn: USA/Francúzsko

Predajne: MOLOKO Aupark | MOLOKO Eurovea (predajňa) | MOLOKO Avion | MOLOKO Eurovea (stánok) | CUBE Eurovea | CUBE Aupark | CUBE Avion | E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2018 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.