Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

SWAROVSKI BELL JAR - PINE TREE & STAG

449 €

Na sklade.

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Vysokokvalitná sklenená dutá dóza SWAROVSKI chráni scintilačné vianočné scény v skvele rezanom krištáli. Slávnostný strom a soby svietia 617 trblietavými fasetami. Malé krištáliky, ktoré sú ručne lepené na borovici a základňi, dodávajú mimoriadne iskru a robia každý kus jedinečným. Navrhol Edith Mair, skvelá ukážka remeselného spracovania Swarovski. Výnimočný kus pre sviatočnú sezónu. Sklenenú nádobu môžete odstrániť, aby ste odkryli kroštálové plastiky pod ním. Objekt dekorácie. Nie je hračka. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov.

Materiál:
Swarovski Crystal
Kód:
5403173
Kolekcia:
Jeseň/Zima - 2018

 

 

SWAROVSKI

Firma SWAROVSKI je svetovým výrobcom krištáľov. SWAROVSKI navrhuje, vytvára a predáva vysoko kvalitné krištáľové šperky, doplnky, figúrky a dekoratívne predmety pre domácnosť. Táto značka je zárukou nielen  kvalitných produktov, ale aj služieb. Oficiálnym partnerom svetovej značky SWAROVSKI pre Slovenskú republiku je spoločnosť Unicrystal s.r.o., ktorá má šesť značkových predajní.

Všetky produkty značky SWAROVSKI nájdete v našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/swarovski

História

V roku 1895 vynálezca a vizionár Daniel Swarovski, ktorý pôvodom pochádzal z Českej republiky založil firmu na brúsenie skla vo Wattens v Rakúsku. Toto obdobie prinieslo revolúciu vo svete módy a firma SWAROVSKI rozvinula v popredného svetového výrobcu.

V súčasnej dobe spoločnosť stále vedú rodinní príslušníci už piatej generácie. SWAROVSKI krištáľ sa stal neoddeliteľnou súčasťou medzinárodného dizajnu. Globálny dosah spoločnosti prezentuje svoje krištáľové výrobky prostredníctvom siete vlastných butikov a obchodných partnerov. Bez ohľadu na geografické hranice milovníkov značky SWAROVSKI  spája jedna spoločná záľuba a tou je vášeň pre krištáľ.        

Materiály a postupy

Šperky SWAROVSKI sú vyrobené z vysoko kvalitných kovov z radu platiny a paládia. Povrchová úprava týchto šperkov je rhodium, 18k ružové zlato a 23k žlté zlato. Unikatnosť Swarovski šperkov spočíva v tom, že kryštáliky sú ručne vsádzané.

Starostlivosť

K starostlivosti o tieto šperky Vám pomožu špecialné handričky, vďaka ktorým si produkty udržia žiarivosť. Takisto sa držte zásady, že krémy a parfémy treba nanášať ešte predtým ako si svoj outfit doplníte šperkami. Nič tým nepokazíte ani pri trvácnejších šperkoch, zaručíte im tak dlhšiu živostnosť a lesk.

                                                                        

Viac:

Predajne: E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.