Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

SWAROVSKI MINERA PICTURE FRAME SMALL GOLD TONE

119 €

Na sklade.

Poštovné zadarmo
v rámci Slovenska

Zarámujte si svoje najlepšie spomienky štýlovo s týmto SWAROVSKI foto rámikom. Je dizajnovaný Thomasom Feichtnerom, a trbliece sa s 2'600 SWAROVSKI krištáľmi v zlatom tóne. Organicky tvarovaný rám svieti v zlatej farbe a je vybavený sklenenou prednou časťou a zamatovou zadnou časťou. Navrhnutý je tak, aby ste si mohli vložiť fotografie s rozmerom 10 x 15 cm.  Je to nádherný darček pre tých, ktorí milujú svoj domov, pre nových rodičov alebo pre novomanželov. Dekoratívny objekt. Nie je to hračka. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov. Veľkosť: 17.8 x 12.8 x 10 cm.

Materiál:
Swarovski Crystal
Farby:
Zlatá
Kód:
5379164
Kolekcia:
Jar/Leto - 2018

 

 

SWAROVSKI

Firma SWAROVSKI je svetovým výrobcom krištáľov. SWAROVSKI navrhuje, vytvára a predáva vysoko kvalitné krištáľové šperky, doplnky, figúrky a dekoratívne predmety pre domácnosť. Táto značka je zárukou nielen  kvalitných produktov, ale aj služieb. Oficiálnym partnerom svetovej značky SWAROVSKI pre Slovenskú republiku je spoločnosť Unicrystal s.r.o., ktorá má šesť značkových predajní.

Všetky produkty značky SWAROVSKI nájdete v našom e-shope https://www.moloko.sk/e-shop/produkty/swarovski

História

V roku 1895 vynálezca a vizionár Daniel Swarovski, ktorý pôvodom pochádzal z Českej republiky založil firmu na brúsenie skla vo Wattens v Rakúsku. Toto obdobie prinieslo revolúciu vo svete módy a firma SWAROVSKI rozvinula v popredného svetového výrobcu.

V súčasnej dobe spoločnosť stále vedú rodinní príslušníci už piatej generácie. SWAROVSKI krištáľ sa stal neoddeliteľnou súčasťou medzinárodného dizajnu. Globálny dosah spoločnosti prezentuje svoje krištáľové výrobky prostredníctvom siete vlastných butikov a obchodných partnerov. Bez ohľadu na geografické hranice milovníkov značky SWAROVSKI  spája jedna spoločná záľuba a tou je vášeň pre krištáľ.        

Materiály a postupy

Šperky SWAROVSKI sú vyrobené z vysoko kvalitných kovov z radu platiny a paládia. Povrchová úprava týchto šperkov je rhodium, 18k ružové zlato a 23k žlté zlato. Unikatnosť Swarovski šperkov spočíva v tom, že kryštáliky sú ručne vsádzané.

Starostlivosť

K starostlivosti o tieto šperky Vám pomožu špecialné handričky, vďaka ktorým si produkty udržia žiarivosť. Takisto sa držte zásady, že krémy a parfémy treba nanášať ešte predtým ako si svoj outfit doplníte šperkami. Nič tým nepokazíte ani pri trvácnejších šperkoch, zaručíte im tak dlhšiu živostnosť a lesk.

                                                                        

Viac:

Predajne: E-shop

Možnosti platby

Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal

© 2006-2019 SIMS Plus, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.